Новини

Адвокат голови Херсонської облради зробив гучну заяву по справі Гандзюк

Адвокат голови Херсонської облради Андрій Мурашкін зробив гучну заяву по справі Гандзюк. У соцмережах він заявив про зв’язок арештів по справі злочинного угрупування Ігоря Павловського та провадженням щодо нападу на херсонську чиновницю.

“Нове керівництво генпрокуратури (Трепак) обрало геніальну тактику. Посадити незручних свідків та катуваннями змусити їх мовчати або знову під відео читати надиктованні показання”, – пише Мурашкін.

Зокрема, адвокат звернув увагу на затримання та арешт Павла Пилипенко, який, за версією слідства, є членом угрупування Павловського. За словами Мурашкіна, саме він є одним з ключових свідків по справі Гандзюк. Також захисник Мангера оприлюднив частину протоколу показань Пилипенко, де той заявляє про співпрацю Гандзюк, Диновського та Торбіна з генералом СБУ Данилом Доценко.

Адвокат голови Херсонської облради зробив гучну заяву по справі Гандзюк

“Павло під арештом. Що з ним роблять прямо зараз здогадатися не важко. Трепак намагається вибити з нього черхову несенітницю про переляканного Левіна та Ніколаєвіча. Тільки тепер прокуратурі буде важко, адже Левін затриманий и дуже скоро він також дасть покази”, – зазначив адвокат.

Він також додав, що загибла Катерина Гандзюк брала хабарі та крала гроші з бюджету та грантових проектів.

“Як би не хотілося смикати рану родичів і близьких, але для пошуку справжнього мотиву потрібно буде розповісти правду про чиновниці-хабарниці без принципів і моральних засад, яка крала гроші не тільки з бюджету але і з грантових проектів. Потрібно буде детально проаналізувати кого і на скільки вона кинула незадовго до нападу і яку роль в цьому всім грав її куратор Доценко”, – заявив Мурашкін.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close