Новини

Адвокат затриманого депутата Херсонської облради розповів подробиці кримінальної справи

Адвокат депутата облради Анатолія Парицького Дмитро Ільченко розповів подробиці кримінальної справи. Нагадаємо, що Парицього підозрюють у «вибиванні» неіснуючих боргів із працівників власного підприємства.

За словами Ільченко, працівник, з якого депутат вимагав кошти, раніше притягався до кримінальної відповідальності. На підприємстві Парицького він працював завгоспом та отримував кошти для закупівель.

«В один прекрасний момент виявилось, що існує нестача — товару та грошей на суму в 300 тисяч гривень. Завгоспа викликали, показали йому документи, а також проект позову щодо стягнення цієї суми та проект заяви до поліції. Завгосп почав просити нічого не робити, дати йому тиждень на те, щоб розібратися», – пише Ільченко.

Потім завгосп написав заяву про звільнення. Парицький просив його добровільно повернути вкрадене.

«Завгосп заявив, що зараз йому треба “терміново лягти в лікарню”, але якщо директор не подаватиме до суду – то дуже скоро гроші будуть. Більш того, завгосп передав директору ключі від двох автомобілів і запропонував “забрати їх в заставу” і не подавати до суду, поки він не знайде гроші. В кінцевому підсумку домовилися про те, що завгосп поверне протягом місяця половину грошей і на цьому все розходяться. Автомобілі були на ходу, з цього їх перетягнули в гараж торгової бази. Але при цьому ключі були добровільно передані директору», – пише адвокат.

Захисник Парицького заявив, що завгосп написав заяву до поліції Криму, щоб не віддавати борг. За словами Ільченко, у матеріалах кримінальної справи є запис телефонної розмови, де є лише обговорення того, що завгосп отримає свої автівки, коли поверне гроші.

«Забавно, що “вимагання” приписують за фразу: “Слухай, навіщо мені твої машини? Я їх на метал можу тільки здати”. Цю фразу кваліфікували як “загрозу знищення чужого майна”», – пише Ільченко.

Поліція АР Крим просила суд обрати Анатолію Парицькому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, але Феміда звільнила депутата облради з під варти та зобов`язала прибували по виклику слідчого та повідомляти про зміну місця проживання.

Зазначимо, що за версією слідства, депутат разом зі своїм родичем, залучивши інших осіб, організували «схему» додаткового заробітку – «вибивання» неіснуючих боргів з працівників власного підприємства. У разі відмови, користуючись зв’язками у кримінальному середовищі, вони погрожували «боржникам» фізичною розправою.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close