Новини

Адвокати голови Херсонської облради поїдуть допитувати Левіна

Адвокати голови Херсонської облради Дмитро Ільченко та Андрій Мурашкін мають намір найближчим часом у Болгарії допитати Олексія Левіна. Про це вони заявили у соцмережах.

«Провадження у справі Мангера призупинено до пошуку Олексія Левіна. Ніяких слідчих дій не відбувається. Справа в суд не передають, проте Мангер по справжній момент є офіційно підозрюваним. Близько місяця тому Генеральна прокуратура на всю Україну повідомила про те, що Олексій Левін затриманий. Однак провадження у справі Мангера не поновлено. Ніяких сдвіжек не відбувається. Наші клопотання про допит Левіна в Болгарії в рамках міжнародної правової допомоги Генпрокуратура ігнорує. Виникають обґрунтовані підозри, що звинувачення розраховує на те, щоб домогтися від Левіна потрібних свідчень тортурами. Інакше чому його не допитати в Болгарії? Дійшло до того, що коли зараз в суді розглядаються скарги Мангера, то СБУ заперечує факт затримання Левіна. Саме тому ми для себе прийняли рішення в будь-якому випадку найближчим часом їхати в Болгарію і спробувати допитати Олексія Левіна», – заявив Мурашкін.

Нагадаємо, що Олексія Левіна — фігуранта справи Катерини Гандзюк затримали у місті Бургас (Болгарія). Тамтешній суд обрав для нього міру запобіжного заходу у вигляді арешту на 40 діб. У Офісі Генпрокурора заявили, що готують екстрадицію Левіна до України.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close