Новини

Адвокати голови Херсонської облради просять допустити їх на засідання парламентської ТСК

Адвокати голови Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації нападу на Катерину Гандзюк, просять допустити їх до участі у засіданнях парламентської тимчасової слідчої комісії для здійснення контролю за рослідуваннями нападів на активістів. Відповідне звернення оприлюднив у соцмережах Дмитро Ільченко.

«ТСК збирає свої засідання та слухає на них лише представників потерпілої, а також Стерненко та подібних особистостей. А який сенс в такій ТСК? Ми готові приїхати та повідомити нашу версію. Якщо вона, звісно, цікава, а ціль комісії відрізняється від загравання з СБУ-шними активістами. Ні, я розумію, що дуже зручно проводити засідання в теплому та вузькому колі, коли всі «за» та всі говорять в унісон. Але це «совок», а не ТСК», – заявив Ільченко.

Зазначимо, що наступне засідання парламентської ТСК має відбутися сьогодні. Чи запросять на нього представників Владислава Мангера, невідомо. Додамо, що сам голова облради заявив, що буде транслювати процес ознайомлення його адвокатів з матеріалами кримінального провадження.

Нагадаємо, що Генпрокуратура та СБУ заявили про завершення досудового розслідування справи Гандзюк. Наразі матеріали провадження передані підозрюваним для ознайомлення. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close