Новини

Адвокати голови Херсонської облради заявили про тиск з боку заступника Генерального прокурора

Адвокати голови Херсонської облради Дмитро Ільченко та Андрій Мурашкін заявили про тиск на себе та свідків по справі Катерини Гандзюк. Відповідні заяви були зроблені під час сьогоднішньої прес-конференції. За словами адвокатів, обшуки проходили у свідків по кримінальному провадженню, в результаті яких нічого не було знайдено. Правоохоронці вилучили лише грошові кошти та компʼютерну техніку.

Андрій Мурашкін заявив, що тиск почався після допиту Ігоря Павловського, де той заявив, що раніше давав покази під впливом слідчих та прокурорів.

У показах Павловський сказав, що про причетність Мангера йому нічого невідомо. Тоді почалося залякування свідків. З’явився новий заступник Генерального прокурора по прізвищу Трепак. За неперевіренною інформацією пан Трепак особисто погрожував Павловському та іншим свідкам”, – заявив Мурашкін.

Адвокат додав, що Віктор Трепак викликай його до Києва на нараду, щоб начебто обговорити новий склад слідчих по справі Гандзюк та стратегію розслідування. Але по факту заступник Генпрокурора вимагав від Мурашкіна видати йому Олексія Левіна — іншого фігуранта справи Гандзюк, якого оголосили у розшук.

Коли я запитав, як я причетний до Левіна, Трепак заявив, що якщо я не скажу, де зараз перебуває Левін, то в мого клієнта будуть проблеми. Вчора ми ці проблеми бачили”, – заявив Мурашкін.

Також адвокати зазначили, що Ігоря Павловського затримали вчора за зберігання вдома зброї. ЗА словами Мурашкіна, пістолет підкинули самі ж слідчі.

Навіщо йому тримати вдома зброю, коли він перебуває під слідством?”, – заявив Мурашкін.

Наприкінці прес-конференції захисники голови облради зробили не менш гучну заяву.

Якщо з нами щось станеть найбличим часом, то прошу винити у цьому саме Трепака”, – заявив Мурашкін.

Дмитро Ільченко додав, що вони не вживають наркотики та не зберігають зброю. Він не виключає провокацій зі сторони правоохоронних органів. Нагадаємо, що сьогодні у Києві обирають міру запобіжного заходу Ігорю Павловському.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close