НовиниФото/Відео

Архітектор обурений «Парком Юрського періоду», який у центрі Херсона влаштував нардеп (відео)

 

 

Свій «Парк Юрського періоду» у самому центрі Херсона біля готелю «Фрегат» влаштував нардеп та можливий кандидат на посаду міського голови Ігор Колихаєв. Він встановив фігури динозаврів. Така ідея обурила архітектора Андрія Луцика. Він заявив, що таким чином нардеп зруйнував цілісну картину модернізму, в стилі якого було збудовано комплекс «Фрегат».

«Ігор Колихаєв, я звичайно радий, що ви проявляєте живий інтерес до благоустрою нашого міста, але фонтан перед Фрегатом — не придомова територія вашого дому, і підходи до роботи з простором тут мають бути інші. Проекти благоустрою та будівництва таких важливих просторів города реалізовуються лише в рамках архітектурних конкурсів. Про це вказує містобудівна документація міста та закон України про регулювання містобудівної діяльності. Ви як народний депутат та кандидат в мери зобовʼязані це знати», – пише у соцмережах Андрій Луцик.

За його словами, територія біля «Фрегату» є комунальною власністю, тому такі роботи тут заборонені без погодження владою міста. Також Луцик зазначив, що в штабі партії «Нам тут жити», яку очолює Ігор Колихаєв, заявили, що скульптури динозаврів приберуть до жовтня. Тобто, до місцевих виборів. Однак виникає логічне питання — яким боком динозаври відносяться до Херсона? Передвибочий піар — жорсткий та безщадний…

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close