Новини

Бебі-бокс замінили на гроші: скільки отримуватимуть херсонки

В Україні очікуються чергові зміни для породіль. Днями Кабмін розглянув зміни до рішення про надання матусі “бебі-боксів” при народженні дитини та власне ухвалив їх. 

За новими правилами українські породіллі більше не отримуватимуть пакунок малюка з підгузками, пелюшками, одягом тощо на перший час. Яскраву коробку з речами замінять на одноразову соціальну виплату, розмір якої становить 5 тисяч гривень. 

Дізнавшись про таку новину, думки жителів Херсонської області розділилися. Наприклад, Анастасія Звонорьова впевнена, гроші – куди краще. 

“Бокс – добре, але гроші – краще. Кожен батько краще знає, що потрібно своєму малюкові, він зможе купити найнеобхідніше”, – коментує Анастасія. 

А ось Галина Бочко зовсім не підтримує таких нововведень, аргументуючи свою думку реальними фактами.

Які батьки придбають дитині все, а які витратять на хтозна що. Як на мене, краще бокс”,-обурюється Галина. 

Де та як отримати кошти

У Кабміні вирішили, що отримувати матусям кошти зручніше буде у Приватбанку. Для цього необхідно відкрити спеціальний рахунок. Далі батьки зможуть розраховуватися державною допомогою в спеціальних місцях, де продаються дитячі товари.

«Проектом пропонується запровадити цільову компенсаційну виплату в розмірі 5 тисяч гривень громадянам, у яких народилася дитина, видати спеціальну картку з особливим режимом використання», – пояснила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Рішення опрацьовується спільно з Міністерством юстиції.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close