Новини

Без можливості внесення застави: голову Херсонської облради візьмуть під стражу

Як раніше повідомляли журналісти інтернет-видання “Мій Херсон”, Офіс Генпрокурора вимагає взяти голову Херсонської облради Владислава Мангера під варту. 

Так, вчора Печерський суд Києва задовольнив клопотання прокуратури про примусовий привід підозрюваного в замовленні нападу на Катерину Гандзюк для обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Відомо, що до суду сам Мангер не приїхав, лише його адвокати. За інсайдерською інформацією, він знаходиться на лікарняному, через проблеми зі здоров’ям. Прокуратура клопотатиме суд взяти Мангера під варту без можливості внесення застави 15 червня. Засідання розпочнеться о 09:30. 

Учасники руху “Хто замовив вбивство Катерини Гандзюк” впевнені, но лікарняний – лише привід відкосити. Тим паче, що відлежується голова облради у кардіологічному диспансері. 

“Вже у цю неділю у лікарню приїдуть правоохоронці – виконувати судовий привід, який призначила суддя. Тобто фізично доставляти Мангера до суду. Ми застерігаємо лікарів, і особливо – головлікаря Олега Мазуряка, від того, аби вони брали участь у покриванні злочинця і фабрикуванні неправдивої документації про його дійсний стан здоров’я. Там будуть присутні немісцеві правоохоронці”,- йдеться на сторінці  “Хто замовив вбивство Катерини Гандзюк”

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close