Новини

Біля будівлі мерії Херсона чомусь взялися оновлювати тротуарну плитку, яка ще нова

Не перший тиждень триває грандіозне оновлення біля будівлі Херсонської міськради. Причому витрачаються бюджетні кошти не на фасад – оновлюють “задню” частину.
Кажуть, що так захотів мер. Йому здається, що всі гості міста, великі “шишки”, які приїздитимуть до Ігоря Колихаєва, паркуватимуться ззаду, і там має бути красиво.
Також за бюджетні кошти постелять нови газон біля парадного входу. А ще відремонтують внутрішній двір будівлі мерії, який тільки для депутатів та працівників.
Спочатку ззаду будівлі мерії висадили дороговартісні деревця та кущики. Херсонцям подобається, бо залишали під фото в соцмережі схвальні відгуки. Але тепер майстри взялися знімати ще не стару тротуарну плитку.
“Із тильної сторони міськвиконкому справді бачимо оновлений благоустрій. Повністю зняли тротуарку, яку рік-два тому постелили нову. Новий газон. Бо тут їм жити? А у нас в 4-му Таврійському все по-старому. Суцільний жах. МІКРОРАЙОН заполонили МАФи. Тротуари вже відсутні”, – обурилася в соцмережі таким марнотратством херсонка Ірина Ірина.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close