Новини

Борги Новинського: голова Херсонської ОДА не хоче відповідати на незручні запитання

Очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв вирішив не відповідати на незручні запитання про борги так званого куратора по боротьбі з коронавірусом Вадима Новинського перед бюджетом Херсона. Мова йде про плату за землю, яку компанія олігарха «Смарт мерітайм груп» використовує без договору оренди. Як вказано у відповідному акті, сума боргу склала більше 57 мільйонів гривень.

Варто зазначити, що у вересні минулого року депутати міськради таки проголосували за оренду землі суднобудівного заводу для «Смарт мерітайм груп», але наразі договір оренди так і не підписаний. Сама ж компанія Новинського продовжує працювати и без дозвільних документів використовувати комунальну землю.

Питання про борги олігарха задав журналіст видання «Мій Херсон» перед брифінгом голови ОДА у соцмережах під відповідним дописом його прес-служби. Але Юрій Гусєв вирішив його навіть не зачитувати. Не відповів він на питання про те, скільки коштів пожертвував сам Вадим Новинський. Натомість Гусєв прокоментував призначення куратора.

«Я продовжую підкреслювати на тому, що сьогодні ми маємо залишити осторонь політичні погляди та обʼєднати усилля всіх тих, хто може і готовий в боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції. Коронавірус сьогодні не обирає за політичними поглядами», – заявив Гусєв.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close