Новини

“Чекають, доки впаде на голову”: херсонка обурилася на комунальників

Тема аварійних дерев обговорюється майже щодня. Досить піднятися вітру, як вулиці міста вже завалені зеленими насадженнями та сухими гілками. Подібну картину херсонці спостерігали нещодавно.

Навіть такі ситуації не впливають на процес перевірки та обрізки аварійних насаджень. Представники міської ради очікують чергового буревію та нових постраждалих. 

Фото аварійної тополі у дворі опублікувала херсона Наталія Шатілова-Погасій. За словами жінки, дерево вже майже висить і може впасти у будь-який момент. 

“Чекаємо коли дерево впаде на голови перехожим? Любі комунальники, розумію, що всі активно святкують день весни, жінок, матерів, а у дворі будинку 114 по вулиці Кулика висить і може впасти в будь-який момент величезна тополя. Вона вирвана ураганом ще 24 лютого! Варто сказати, що це неподобство знаходиться прямо поруч з дитячим садком і 10 днів повз нього ходять батьки з дітьми”,- обурилася херсонка. 

Єдине, що зробили наші “господарі міста” – огородили “об’єкт” сигнальними стрічками, які частково порвалися і ніяк не захищають людей від небезпеки.

 "Чекають, доки впаде на голову": херсонка обурилася на комунальників

І доки представники міської ради святкують, аварійні дерева продовжують наражати на небезпеку. Тож, херсонці, будьте обережні.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close