НовиниСПЕЦТЕМА: Чорногорське сміття у Херсоні

Чиновники Херсонської міськради причетні до афери з чорногорським піском

Нові факти з’являються у кримінальному провадженні щодо афери с чорногорським піском. Правоохоронці встановили, що гарантійний лист з підписом Володимира Миколаєнко відправляв до Чорногорії директор комунальної установи «Херсонський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» Антон Єфанов. Це вказано у останній судовій ухвалі.

У відповідності до інформації ВБКОЗ УСБУ в Херсонській області, за результатами виконання доручення слідчого, встановлено, що 31.10.2019 через поштове відділення ПрАТ «ДХЛ Інтернешнл Україна» у м. Херсоні, що займається міжнародними перевезеннями та відправленнями пошти, директором Комунальної установи «Херсонський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» ОСОБА_2 здійснено поштове відправлення документів до Чорногорії (м.Подгориця, Республіка Чорногорія) від імені Херсонської міської ради. Серед відправлених документів був і гарантійний лист від 28.10.2019 №3-4-5993”, – вказано у судовому документі.

Інформацію про відправлення підтвердив й представник перевізника у Херсоні на допиті у поліції. Також є відповідна накладна поштового відправлення з підписом відправника. В ухвалі суду вказано, що Антон Єфанов заплатив за послуги 1625 гривень. Також встановлено, що директор комунальної установи неодноразово здійснював міжнародні відправлення пошти, як від імені Херсонської міської ради так і від імені Управління соціальної політики Херсонської міської ради.

Наразі суд дав правоохоронцям дозвіл на вилучення документів, які стосуються відправлення документів Єфановим до Чорногорії у поштового перевізника. Нагадаємо, що сам Володимир Миколаєнко раніше заявив, що гарантійний лист з його підписом було підроблено та міська влада не має жодного відношення до афери с чорногорським піском.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close