Новини

Цьогоріч ремонт доріг у Херсоні обійдеться бюджету в 100 млн грн

Цього року на ремонт доріг у Херсоні витратять близько 100 млн грн. Орієнтовно, якщо будуть сприятливі погодні умови, ремонтні роботи розпочнуться у березні. Про це в ефірі одному з місцевих телеканалів розповів голова Херсонської міської ради Володимир Миколаєнко.

“Близько 100 млн грн передбачено на ремонт наших доріг. Якщо у минулому році близько 70 млн грн з бюджету забрав ремонт ліфтів, то в цьому році – близько 30 млн грн. Тому у 2020 році ми вивільнили кошти. Планується, що кошти будуть розподілені на найближчому виконкомі (ред. – 18-го лютого)”, – говорить Миколаєнко.

Зазначимо, що у 2019 році на ремонт доріг обласного центру міська влада виділила близько 63,2 млн грн. За ці кошти підрядним організаціям управління транспорту вдалося відремонтувати 43 тис. кв. м вулично-дорожньої мережі, 3 тис. кв. м тротуарів та 19 тис. кв. м прибудинкової території внутрішньодворових проїздів житлових будинків.

Також очільник Херсона наголосив на тому, що цьогоріч  в пріоритет будуть ставити ремонт саме магістральних доріг. 

“У 2019 році я дивився інтерв’ю з мером Дніпра, де він сказав: “Тепер ми з магістралей йдемо в двори”. У мене таке враження, що ми з дворів вийти не можемо на магістральні вулиці. Мені іноді здається, що у нас в дворах дороги краще, ніж на магістралях. Тому цьогоріч в пріоритеті магістральні дороги”, – заявив Миколаєнко.

В той час, як Миколаєнко говорить про “якісні дороги в дворах”, херсонці продовжують скаржитися на їх реальний стан. Наприклад, нещодавно сайт “Мій Херсон” повідомляв, що внутрішньодворовий проїзд на вулиці Смольна повністю вкритий ямами та вибоїнами. Через це там нерідко травмуються діти й дорослі. Проте, в такому стані знаходиться не тільки вулиця Смольна, а й більшість дворів у Херсоні.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close