Новини

ДБР має перевірити дії працівників СІЗО СБУ щодо побиття фігуранта справи Гандзюк

Суддя Дніпровського райсуду Києва зобов’язала Державне бюро розслідувань перевірити факти катування та побиття Олексія Левіна у Відділі забезпечення досудового слідства СБУ (так званого СІЗО СБУ). Відповідну ухвалу оприлюднив у соцмережах адвокат Максим Стригун.

Нагадаємо, що на підготовче засідання Дніпровського райсуду фігуранта справи Гандзюк Олексія Левіна привезли майже без одягу та з синцями на тілі. Сам Левін заявив, що його побили біля камери перед від’їздом до суду. Також він заявив про постійні катування та тиск з боку працівників СІЗО СБУ.

“За клопотанням адвокатів судом було зафіксовано вказані обставини у журналі судового засідання, викликано швидку медичну допомогу та ухвалою суду зобов’язано прокурорів провести судово-медичне обстеження Левіна О.О. Також, зобов’язано прокурорів і ДБР провести дослідження фактів викладених в заяві Левіна О.О. Крім цього, в подальшому Дніпровським районним судом м. Києва визначено місце утримання обвинувачених у ДУ «Київський слідчий ізолятор»”, – заявив адвокат.

Додамо, що суддя Дніпровського райсуду ухвалила обрати Олексію Левіну та Владиславу Мангеру міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави до 18 жовтня.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close