Новини

Депутата Херсонської облради Євгена Рищука продовжують судити за хуліганство

Розгляд кримінального провадження відносно депутата облради та кандидата на посаду очільника Олешківської міськради Євгена Рищука продовжується в Цюрупинському районному суді.

Нагадаємо, що його судять за хуліганство. Мова йде про події, які відбулися у вересні минулого року на святкуванні Дня села в Правих Сагах. Тоді Євген Рищук наніс тілесні ушкодження депутату райради Роману Чухалову. Потім відбувся конфлікт між Рищуком та Володимиром Галушко з однієї сторони та тодішнім радником голови ОДА Богданом Ковальовим, депутатом Дніпровської райради Херсона Олександром Власовим і його дружиною Лілією Якубсон з іншої.

Дії Рищука кваліфікували як хуліганство, незважаючи на те, що потерпілий Чухалов заяву з поліції забрав. За наявною інформацією, коштувало це депутату облради 10 тисяч доларів США. Володимира Галушко звинувачують в нанесені тілесних ушкоджень та перешкоджання журналістській діяльності.

Сьогодні на черговому судовому засіданні сторони мали заслухати свідчення однієї з потерпілих, але Рищук та Галушко до суду не з’явилися. Суддя ухвалила з’ясувати причину неявки на наступному засіданні, яке має відбутися вже після місцевих виборів. Наступним кроком може стати примусовий привід депутата облради на засідання.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close