Новини

Депутатський десант: хто буде перевіряти харчування у херсонських школах та дитячих садках

Володимир Миколаєнко своїм розпорядженням створив робочу группу для з вивчення питання стану організації харчування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. Відповідний документ датований 29 листопада, але на сайті міськради був опублікований лише сьогодні, 2 грудня.

Нагадаємо, що раніше тимчасову контрольну комісію було створено рішенням сесії, але Миколаєнко зупинив його дію. Рішення “заблокували” своїми зверненнями 18 депутатів, вказано на сайті міської ради. Якщо до ТКК були включені лише обранці, то в новій робочий групі є й представники виконавчих органів місцевої влади, контролюючих органів та представники батьківського комітету.

Очолить групу контролерів в.о. заступниці міського голови та начальниця управління соцполітики Олена Рузгіс. Заступником голови робочої групи стане Марина Малахова — виконуюча обов`якзи начальниці міської Держпродспоживслужби. Секретарем групи буде головна спеціалістка відділу дошкільної освіти управління освіти міськради Ольга Солдат.

До складу групи увійшли одразу 26 депутатів міської ради — Алла Беліченко, Сергій Білоковиленко, Вікторія Борисевич, Сергій Волошинов, Іван Горланов, Оксана Д`якова, Артем Кияновський, Лариса Леонова, Станіслав Лисюк, Олена Мазур, Ольга Маренчук, Юрій Марієв, Євген Назарян, Роман Підперигора, Катерина Пушкарьова, Олег Романюк, Руслан Рубан, Ігор Семенчев, Валентин Сух, Станіслав Трошин, Єгор Устинов, Антон Хмаро, Ірина Ценкер, Михайло Чемерис, Олг Черненко та Віктор Шевчук. Всі вони або входили до ТКК, роботу якої зупинив Миколаєнко, або подали заяви на його ім`я.

Як вказано у розпоряджені міського голови, група має завершити перевірку до 1 лютого наступного року та надати висновки.

“Робочій групі всі виходи на місця в дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади комунальної форми власності попередньо погоджувати з керівництвом указаних навчальних закладів з урахуванням Порядків організації пропускного режиму відповідних навчальних закладів”, – вказано у розпорядженні Миколаєнко.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close