Новини

Депутати Білозерської ОТГ зібрали необхідну кількість голосів, щоб позбутись голови

Вчора, 7 квітня, на сесії Білозерської селищної ради депутати висловили недовіру голові ради Антоніні Чередник. Це рішення підтримала більшість – 20 із 22 присутніх депутатів.

В Білозерській ОТГ триває боротьба за контроль над агрофірмою «Білозерський», яку після рейдерського захоплення контролює група екс-голови ХОДА Андрія Гордєєва, повідомляє МОСТ. Агрофірма «Білозерський» – це КП, директора якої призначає голова громади.

Останні події на своїй сторінці в соцмережі прокоментувала і сама голова ОТГ Антоніна чередник: «Рейдери залякуванням і підкупом зробили все щоб усунути мене від можливості участі в житті ОТГ. Але як і всі їхні дії ,попередні позачергові і вчорашня сесія – незаконні! І зовсім скоро я доведу це, повернуся на своє робоче місце».

Мій Херсон раніше повідомляв, що депутати вже намагались усунути Чередник, проте їм не вдалось набрати необхідну кількість голосів.

Нагадаємо, у січні 2020 року голова Білозерської ОТГ Антоніна Чередник була затримана під час одержання хабара у сумі 1800 доларів США. Рішення по цій справі поки немає.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close