Новини

Депутати Херсонської міськради звернуться до обласної ради

На черговій сесії Херсонської міськради депутати мають намір звернутися до обласної ради. Відповідний проект рішення та текст звернення опублікований на сайті міської ради. Херсонські депутати просять переглянути розподіл додаткової дотації із держбюджету на утримання закладів освіти на охорони здоров`я.

У зверненні вказано, що у державному бюджеті на наступний рік передбачено для Херсонщини 292,3 млн гривень такої додації, але Херсон отримає з цих коштів лише 4,2 мільйона.

“Враховуючи внесені до статті 103-6 Бюджетного кодексу України зміни, 50 % обсягу додаткової дотації має розподілятися пропорційно до питомої ваги кількості учнів закладів загальної, середньої та професійної (професійно-технічної) освіти (далі – учні) станом на 01 січня року, що передує плановому.Чисельність учнів м.Херсона в загальній кількості учнів Херсонської області складає приблизно 30%, тобто, з а орієнтованим розрахунком, сума додаткової дотації повинна становити 43 853,5 тис.грн”, – вказано у зверненні.

Депутати міськради просять колег з обласної ради розглянути звернення на пленарному засіданні чергової сесії. Зазначимо, що засідання обласної та міської рад призначене на 20 грудня.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close