Новини

Державний реєстратор незаконно зареєстрував право власності на торгівельний центр у Херсоні

На Херсонщині судитимуть держреєстратора за незаконну реєстрацію права власності на торговельний центр. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

«Установлено, що у 2018 році самовільно побудовано будівлю торгово–офісного центру, яка у встановленому законодавством порядку не приймалась в експлуатацію. Проте держреєстратор у порушення діючого законодавства зареєструвала право власності на вказаний об’єкт за одним із товариств. У подальшому було здійснено поділ самобуду на дві адреси та відчужено іншими фізичними особами», – йдеться у повідомленні.

Унаслідок таких дій Херсонську міську раду, як власника земельної ділянки, розташованої під об’єктом, позбавлено права користування та розпорядження частиною земельної ділянки площею 0,07073 га, а територіальній громаді спричинено матеріальну шкоду в сумі 786 270 грн.

Наразі на майно обвинуваченої накладено арешт та пред’явлено цивільний позов з метою відшкодування шкоди, спричиненої кримінальним правопорушенням, зазначили в прокуратурі.

Окрім того, правоохоронцями пред’явлено до суду позовну заяву в інтересах держави до товариства та фізичних осіб про визнання незаконними та скасування рішень держреєстратора, яким незаконно зареєстровано за товариством право власності на самочинно побудоване нерухоме майно – торгово-офісний центр.

На цей час досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скеровано на розгляд до суду. Підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна або без такої.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close