Новини

Держпродспоживслужба заборонила роботу нового бювету у Херсоні, який відкривав Миколаєнко

Бювет, який 21 вересня відкрили по вулиці Арктичній, не працює через відсутність дозволів та санітарного паспорту. Про це повідомили в прес-службі обласної Держпродспоживслужби. Там зазначили, що міська влада не зверталася за оформленням всіх дозвільних документів.

29 вересня представники Держпродспоживслужби разом із представниками заявника мали вийти на місце для обстеження, перевірити бювет щодо відповідності його розташування, обладнання, вимогам санітарних правил, мали бути відібрані проби води. Проте заявник повідомив, що лабораторні дослідження проводитись не будуть, бо на це не передбачене фінансування, як і на його утримання. Відповідну заяву про залишення без розгляду попереднього звернення МКП “Гарантія” має намір подати сьогодні до Держпродспоживслужби. А тим часом, до врегулювання всіх питань щодо оформлення необхідних документів та умов утримання, бювет тимчасово не працюватиме” – заявили в Держпродспоживслужбі.

Держпродспоживслужба заборонила роботу нового бювету у Херсоні, який відкривав Миколаєнко Варто зазначити, що міська влада вже встигла пропіаритися на відкритті бювету. І складається враження, що його будівництво — лише частина передвиборчої кампанії та використання адмінресурсу для підвищення рейтингу. А постраждалими від такого піару є мешканці Житлоселища, які знову вимушені купувати питну воду, в той час, коли влада міста витратила бюджетні кошти для чергової показухи.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close