Новини

До кінця цього року на Херсонщині добудують 6 амбулаторій

У грудні планується завершення будівництва 6 амбулаторій загальної сімейної медицини; ще 20 об’єктів відкриють свої двері до кінця 2020 року. Про це повідомив у соцмережах заступник голови ОДА Сергій Козир.

Він зазначив, що станом на 2 грудня, 6 амбулаторій знаходяться у стані понад 85% готовності. Це Рубанівська, Токарівська, Ольгівська, Козацька, Зеленопідська, Магдалинівська амбулаторії.

“За результатами перевірок було виявлено невідпрацювання авансу такими підрядниками, як «Профбудсистем», «Мегабуд-БК», «Теплогазмережа». З цього питання подано позов до суду”, – поінформував присутніх заступник голови облдержадміністрації.

Головним питанням наразі залишається підключення амбулаторій до мереж електропостачання. Проєктом передбачено лише тимчасове підключення будівельного майданчика. Також переважна більшість голів РДА та сільських/селищних рад не приділили належної уваги ремонту під’їздів та благоустрою прилеглих амбулаторій, не здійснювався контроль за наданням співфінансування.

Загалом, на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості передбачено 187 млн грн, з яких 167 млн – на будівництво 26 амбулаторій, 13 млн – на забезпечення службовим автотранспортом, 6 млн – на придбання 64 комплектів телемедичного обладнання.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close