Новини

Дорожний скандал: Херсонська ОДА оголосить новий тендер

Херсонська обладміністрація нарешті розірвав договір на ремонт дороги Кочубеївка — Давидів Брід із фірмою ТОВ «Гарант К». Про це повідомив голова ОДА Юрій Гусєв. Він зазначив, що підрядник не лише не виконав ремонт, а й зробив дорогу непроїздною.

«На сьогодні Департаментом будівництва та розвитку інфраструктури проводяться аварійні ремонтні роботи. Зараз з дороги прибирається напластування глини, а зверху її присипають шлаком. В такий спосіб ми плануємо зробити дорогу проїзною до проведення нового тендера», – заявив Гусєв.

Очільник області додав, що при цьому ремонті не було використано близько 1,3 млн гривень. Ці кошти будуть перенесені на наступний рік. Також в ОДА будуть корегувати кошторис на ремонт дороги та розробляти нову проектну документацію.

Нагадаємо, що тендер на ремонт дороги Кочубеївка — Давидів Брід фірма ТОВ «Гарант К» виграла минулого року. Вартість робіт склала 2,5 млн гривень. Як вказано у реєстрі судових рішень, слідчі Нацполіції області у липні цього року відкрили кримінальне провадження за фактом привласнення службовими особами ТОВ «Гарант К» бюджетних коштів при проведенні господарських взаємовідносин з Департаментом будівництва та розвитку інфраструктури ХОДА.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close