Новини

Дубінський спростував інформацію про кандидата від “Слуги народу” в очільники Херсона

Наразі президентська партія “Слуга народу”ще не визначилася з кандидатом, який візьме участь у місцевих виборах на пост міського голови обласного центра – Херсона. Однак це питання доволі активно обговорюється у місті. 

Так, у місцевих ЗМІ почали розповсюджувати меседж, що начебто президентська партія вже визначилась з кандидатом на пост голови Херсонської міської ради. Це місце приписують бізнесмену Садіяру Мамедову.

“По інформації з джерел, наближених до куратора Херсонської області від президентcкoй партії «Слуга народу» Олександра Дубінського, один з активно обговорюваних кандидатів бізнесмен Садіяр Мамедов. У найближчі дні ця інформація цілком може підтвердитися”, – йдеться у матеріалі.

У своєму телеграм-каналі нардеп і політичний куратор “Слуги народу” у Херсонській області Олександр Дубінський розповів, що ця інформація – це фейк і у президентській партії взагалі не знають, хто такий Садіяр Мамедов. 

“У херсонських ЗМІ пишуть, що ми (ред. – політична партія “Слуга народу”) визначилися з кандидатом на позицію мера Херсона від “Слуги народу”. За допомогою цієї новини просувають у кандидати якогось Мамедова. Ця інформація не відповідає дійсності”, – написав Дубінський.

Тож ми бачимо, що у “найближчі дні”ця інформація не підтвердилась. Бажання ж набрати більше голосів на прийдешніх місцевих виборах за рахунок президентської партії “Слуга народу” обернулась цілковитим провалом. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close