Новини

Директор херсонського «Кристалу» прокоментував ситуацію з продовженням виступів у Чемпіонаті України

Директор футбольного клубу «Кристал» Сергій Шевцов заявив, що інформація про відмову від виступів у Другій лізі не відповідає дійсності. Він зазначив, що лист до ПФЛ про відсутність коштів на виконання медичного протоколу дійсно було направлено, але мова про зняття команди зі змагань не йде.

«Кристал» дійсно написав листа до ПФЛ, суть якого полягає в тому, що клуб відповідально ставиться до здоров’я футболістів та відповідних вимог медичного протоколу. Проте ресурсів на його виконання в повному обсязі в бюджеті клубу не передбачено, комерційна діяльність, яка могла б покрити ці видатки у період карантину не ведеться. Найболючішим моментом є проведення тестування футболістів та всього персоналу, що з ними контактує. Вартість ПЛР-тестування доволі висока, а проводити його потрібно перд відновленням командних тренувань та перед початком змагань», – каже Сергій Шевцов.

Директор «Кристалу» додав, що площа спортивної бази не відповідає поставленим вимогам щодо проживання футболістів.

«Всі ці обставини ми попросили врахувати при прийнятті рішень щодо відновлення змагань. Мова про зняття херсонського «Кристала» зі змагань не йде. Впевнений, що більша частина клубів Другої ліги має такі самі проблеми та просто ще не відреагували», – зазначив Шевцов.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close