Новини

Директор Херсонського театру ім.Куліша назвав дату проведення “Мельпомени Таврії”

Карантин через поширення коронавірусної інфекції змісив весь світ затамувати подих та відмовитися від повсякденних справ. Без роботи, прогулянок та відпочинку провели люди понад 2 місяці.

Постраждала також і культура. Зокрема, частину коштів з державного бюджету України, які планували витратити на її розвиток, перерозподілили на боротьбу з COVID-19.

Щодо Херсонщини, то жителі області залишилися без улюбленого Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». Нагадаємо, захід традиційно проходить наприкінці весни  і збирає навколо себе понад тисячі людей.

Цьогоріч фестиваль мав відбутися в 22-ге, але в травні херсонці спостерігали лише підняття прапору з логотипом у Потьомкінському сквері під бурхливі оплески театралів. Тоді директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Куліша Олександр Книга пообіцяв, зробити все можливе, аби провести фестиваль хоча б у скороченому варіанті.

Своє слово керівництво стримало і на прес-конференції «ГогольFest Dream» назвали точну дату проведення 22-ї «Мельпомени Таврії».

«Ми запланували провести фестиваль з 10 по 13 вересня. І хоча коштів на святкування фестивалю немає, ми все одно проведемо його у тісному колі. Можливо запросимо колег з найближчих областей. Тож Мельпомені бути»,- ділиться Олександр Книга.

Що стосується місць проведення, то скоріше показ вистав здійснюватиметься на вуличних локаціях, адже за час карантину театр гарно попрацював у цьому напрямку.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close