НовиниПодії

Директор херсонського театру розповів про проведення “Мельпомени Таврії”

22 травня у Потьомкінському сквері оргкомітет на чолі з директором Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Куліша Олександром Книгою підняли прапор ХХІІ Міжнародного театрального фестивалю “Мельпомена Таврії”. 

Цієї весни підняття прапору – єдина святкова подія пов’язана з “Мельпоменою Таврії”, адже проводити масові заходи через карантин заборонено. Ось так херсонська публіка залишилася без святкової ходи, концертів та іноземних вистав. Проте Олександр Книга закликає херсонців не засмучуватися, адже фестивалю бути. 

“Планували, що ХХІІ фестиваль розпочнеться саме 22 травня. Але так сталося, що маємо його перенести. Підняттям прапору сповістили своїм друзям з усього світу, які повинні були приїхати, що фестиваль може відбутися. Ми маємо надію провести фестиваль у першій половині вересня”,- каже Книга. 

Також під час заходу було зазначено, на фестивалі представлять лише український контент. Планують залучити акторів з Миколаєва, Одеси, і можливо Києва. Тож залишається тільки чекати і вірити.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close