НовиниПолітика

Директора КП “Херсонкомунтранссервіс” звільнили з посади

Підписано розпорядження про звільнення директора КП “Херсонкомунтранссервіс” Павла Ткаченко з посади. Про це повідомляють власні джерела. Підставою стала незадовільна робота комунального підприємства.

За нашою інформацією, сам Ткаченко встиг швидко піти на лікарняний та з розпорядженням про своє звільнення офіційно не ознайомився. Але “хворий” поки директор “ХКТС” намагається зберегти посаду, відвідуючи так звані тренінги члена виконкому та “політтехнолога” Ігоря Колихаєва та його політичної партії “Нам тут жити” Юрія Погребного.

Зокрема, такий тренінг “Срібного ведмедя” він відвідав вчора, про свідчать фото, оприлюднені в соцмережах. Допис Юрія Погребного частково може підтверджувати “реанімацію” старих кадрів у херсонській владі.

фото з соцмереж

На мой вечерний тренинг по умению производить нужное впечатление при собеседовании и написании резюме ДОБРОВОЛЬНО пришло несколько работников горисполкома. Ура! Это обнадёживает. И вот какая интересная штука: я же наверняка их видел и раньше в коридорах горисполкома, а на тренинге даже не узнал. У них здесь совсем другие лица!!! В том здании за многие годы сосредоточилось огромное количество отрицательной энергии угрюмости и застоя. И люди там выглядят серо, хмуро, скучно, затравлено. А здесь, посмотрите какие красавицы и красавцы. Будем реанимировать (тех, кто этого хочет)”, – пише Юрій Погребний.

Нагадаємо, що Павла Ткаченко (колишнього працівника СБУ, кандидата в нардепи та депутати міської ради) було призначено на посаду директора КП “Херсонкомунтранссервіса” ще за каденції екс-очільника міста Володимира Миколаєнко. Пролобіювала це призначення скандально відома корупційними схемами начальника управління доріг міськради Наталя Молнар.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close