Новини

Дистанційне навчання та гуртожиток: чи мають херсонські студенти сплачувати за проживання

Через масове поширення коронавірусної інфекції, крім шкіл на дистанційну форму навчання частково відправилися і вищі навчальні заклади. 

Тому більшість студентів, що мешкають у гуртожитках, вимушені поїхати додому. Проте відсутність студента у гуртожитку не звільняє його від щомісячної плати. Така ситуація не до вподоби як дітям, так і їх батькам. 

У свою чергу очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет заспокоїв батьків та наголосив, за студентами, які виїхали з гуртожитків з 15 жовтня до 15 листопада, має обов’язково зберігатися місце проживання. Кошти за період не проживання в гуртожитку мають бути повернені студентам або зараховані як платіж на наступний період проживання. 

Насамперед т.в.о. Міністра звернув увагу на те, що Уряд та МОН лише рекомендували студентам за можливості залишити гуртожитки на час введення карантинних заходів. Сергій Шкарлет наголосив, що примусово виселяти студентів з гуртожитків не мають права.

«Враховуючи автономію закладів вищої освіти, ми рекомендували за можливості звільнити гуртожитки. Але прописали, що діти-сироти, діти з тимчасово окупованих територій, з «червоної» карантинної зони, студенти, які перебувають на навчально-виробничій практиці або працюють, іноземці та особи без громадянства залишаються проживати у гуртожитках, дотримуючись усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря», – сказав Сергій Шкарлет.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close