Новини

Екс-начальник управління освіти Херсонської ОДА виступив проти дистанційки

Від 15 по 23 жовтня школярів Херсонщини відправили на дистанційне навчання. Як вже повідомляв “Мій Херсон”, таке рішення прийняла комісія ТЕБ та НС при Херсонській ОДА на одному з останніх засідань.

Причиною термінового переведення учнів на дистанційку послугував той самий коронавірус. Проте не всі  батьки погоджуються з рішенням комісії і більше того виступають проти. У соціальних мереж батьки херсонських школярів заявляють, діти мають отримувати якісну освіту. 

“Нова Каховка, Таврійськ школи закриті, а діти вдома. Сьогодні не було зранку інтернету і як далі? Це не навчання. Повідкривайте школи”, – обурилася Яна Тилеєва.

“Усі в школах і все нормально, а як дітей на дистанційку відправлять, хто буде з ними вдома сидіти? Всі ж працюють”,- коментує Руслан Сергійович. 

 

Таку думку батьків підтримує і екс-начальник Управління освіти і науки при Херсонській ОДА Євген Криницький. За словами пана Євгена,  рішення  ОДА жорстко розкритикували та наполягали на його перегляді. Бої щодо бути чи не бути дистанційному навчанні точилися під час проведення проведення сесії Херсонської облради. 

“Наразі, аналізуючи наявну інформацію я не бачу нагальної необхідності вводити такі жорсткі обмеження, зокрема в освітніх закладах! Краще б влада виділила кошти з ковідного фонду для забезпечення шкіл всіма необхідними засобами захисту. Для захисту вчителів та дітей можна було встановити на вході в заклади освіти антибактеріальні рамки, антисептики, проводити температурний скринінг і масковий режим. Освітні заклади здатні і можуть запровадити навчання в змішаному режимі, в різні зміни, з поділом на класи та групи! Звичайно, здоров’я та безпека дитини кожної дитини та вчителя для мене є пріоритетом номер один! І ми хочемо, щоб вони відчували безпеку і отримали все необхідне”,- висловив свою думку Криницький. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close