Новини

“Ганьба керівництву міста”: херсонців обурив стан дороги на одній з вулиць міста

Стан дорожнього покриття – доволі актуальна тема у Херсоні. Кожного року на ремонт доріг виділяються колосальні суми з бюджету всіх рівнів: державного, обласного та місцевих. Наприклад, минулого року ремонт доріг у Херсоні обійшовся міському бюджету в 63,2 млн грн. В основному за ці кошти ремонтували центральні дороги. Ремонт доріг у дворах вкотре здвинули на другий план. 

Херсонці ж продовжують скаржитися на стан доріг у спальних районах. Фотографіями зі станом внутрішньодворового проїзду на вулиці Смольна у соціальній мережі поділилася херсонка Анастасія Назаратій.

“Вивих ноги, пробите колесо, втрачений час. Ще розбиті носи дітвори, численні забої та зламані каблуки. Саме так можна охарактеризувати  дворовий проїзд на вулиці Смольна. Ганьба керівництву міста. Спробуйте зробити щось не для себе, а для людей”, – написала Анастасія.

Також херсонка додала, що з цією проблемою вони неодноразово зверталися до міської ради, але від представників влади у відповідь чули тільки чули наступне: “Стоїть в плані робіт, звернемо увагу, будемо вивчати”. Проте, далі обіцянок справа так і не пішла. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close