Новини

Генерал Збройних сил США заявив про можливе вторнення російських війск на Херсонщину

Екс-командувач Збройних сил США в Європі, генерал Бен Ходжес заявив про можливе вторгнення російських військ на територію Херсонської області в ефірі телеканалу «ДОМ». За його словами, наступ може початися під час військових навчань РФ «Кавказ 2020».

“Сили Російської Федерації мають намір провести навчання “Кавказ 2020”. Тому в Південному військовому окрузі, поруч з Чорним морем і Україною, буде велика кількість військ, військового потенціалу”, – говорить екскомандувач Збройними силами США.

За словами Ходжеса, навчання повʼязані з окупованим Кримом та браком питної води на півострові. Генерал США допускає, що Росія може захопити дамбу на Херсонщині.

“Сподіваюся, я помиляюся, але у мене є бачення (і це настільки типово для того, що Росія зробила в минулому), що під час навчань на Кавказі вони оголосять гуманітарну кризу в Криму через воду, а потім скажуть, що у них немає вибору. Вони повинні захопити дамбу в Херсоні на півночі, щоб дозволити воді повернуться до Криму”, – припускає генерал.

Офіцер наголошує, що півострів дуже важливий для Москви, адже саме з портів окупованого Криму російські кораблі вирушають на підтримку злочинних режимів у Сирії та Лівії.

“Порти в Криму оголосили закритими і Росія незаконно їх використовує. На Заході всі повинні заявити, що будь-який російське судно, що виходить з цих портів, автоматично блокується”, – підсумував Бен Ходжес.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close