Новини

Голова Антонівської селищної ради подав декларацію про доходи

Голова селищної ради Антонівки Ігор Семенчев-молодший подав декларацію про доходи за 2019 рік. У ній він вказав квартиру у Херсоні, площею майже 223 кв.м., придбану у 2009 році. Минулого року Семенчев почав їздити на новенькій BMW X7, яка зареєстрована на третю особу, не вказану у декларації.

Дохід голови Антонівки у 2019-му склав 355 тисяч гривень. Також у декларації вказано, що Семенчев сплатив 33 тисячі гривень аліментів дочці та витратив 25 тисяч на проведення експертного дослідження.

Голова Антонівської селищної ради подав декларацію про доходиМожливо інше майно Ігор Семенчев записав на свою цивільну дружину — Тетяну Докучаєву, яка у 2016 році отримала з бюджету Антонівки 386 тисяч гривень. Також був судовий процес проти Докучаєвої за позовом ТРЦ «Фабрика». Цивільна дружина голови Антонівки заборгувала більше півмільйона гривень за оренду торгової площі.

У 2019 році свою причетність до Ігоря Семенчева підтвердила сама Тетяна Докучаєва. Її фото та підпис «Тетяна Семенчева» зʼявилося на обкладинці місцевого глянцю.

Нагадаємо, що наразі Новокаховський суд розглядає кримінальну справу проти Ігоря Семенчева за фактом отримання хабаря. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close