Новини

Голова Херсонської облради вимагає Генпрокурора надати докази щодо причетності до справи Гандзюк, або “повернути репутацію”

Адвокати голови Херсонської облради подали заяву про скасування підозри їхньому підзахисному. Про це у соцмережах повідомив сам Владислав Мангер.

“З приходом нової влади і нових облич, я розраховував тільки на одне: нова прокурорська група на чолі з новопризначеним Генпрокурором почне розгляд найгучнішої за останній рік справи з «чистого аркуша». Колишні «фахівці» не змогли довести навіть непряму мою причетність до справи, незважаючи на гучні заяви свого ватажка. Рік тому Луценко сказав: «Генпрокуратура має у своєму розпорядженні беззаперечні докази причетності Мангера до злочину проти Гандзюк». Я вже перестав питати у Луценка та його опричників, де ці таємничі докази. Сьогодні я хочу запитати у чинної Генпрокуратури: де докази моєї провини? Якщо вони є, передайте справу до суду. Припиніть тероризувати свідків, які говорять правду”, – пише Мангер.

Голова облради зазначив, що 17 грудня минулого року Ігор Павловський дав покази, де заявив про непричетність Мангера до злочину проти Катерини Гандзюк. Політик назвав спецоперацію силовиків у Херсоні, під час якої затримали Павловського, “танцями з бубнами”.

“Я звертаюся до Генерального прокурора України Руслана Рябошапка. Упевнений, що маю право порівнювати дії Генпрокуратури часів Луценка і теперішньої. Дежавю. Я вимагаю від Генеральної прокуратури надати ті самі «неспростовні докази» проти мене у найближчий час. А якщо таких немає, то, я сподіваюся, що Ви і Ваше відомство проявите порядність і повернете мені репутацію чесного громадянина своєї країни так само публічно, як у мене її відібрали”, – заявив Владислав Мангер.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close