Новини

Голова Херсонської облради звільнив начальника судово-медичної експертизи

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер підписав розпорядження “Про звільнення начальника комунальної установи “Бюро судово-медичної експертизи”. Цю посаду обіймав Євген Лисенко. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті облради.

Згідно з розпорядженням Мангера, Євген Лисенко написав заяву на звільнення за власним бажанням. Чиновник перестане обіймати керівну посаду у бюро судово-медичної експертизи з 30-го квітня. 

У декларації Лисенко за 2019 рік йдеться, що він володіє земельною ділянкою у Херсоні площею 562 м2. Придбав він її у 2016 році за  11, 6 тис. грн. У його власності знаходиться і житловий будинок у Херсоні площею 136,6 м2. Його вартість невідома. Також на Лисенка записаний автомобіль “Hundai Sonata”, придбаний у 2010 році за 200 тис. грн. Його ж дружина Олена Ерліш у 2016 році придбала квартиру у Херсоні площею 45,3 м2 за 58,2 тис. грн. 

У минулому році перебуваючи на посаді начальника бюро судово-медичної експертизи Лисенко заробив 369 тис. грн. Його дружина за 2019 рік заробила 222 тис. грн. На банківських рахунках Лисенко зі своєю дружиною зберігає близько 333 тис. грн.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close