Новини

Голові Херсонської облради продовжили строк тримання під вартою в СІЗО СБУ

Печерський суд Києва продовжив строк тримання під вартою голові Херсонської облради Владиславу Мангеру, якого слідство обвинувачує у замовленні нападу на чиновницю Катерину Гандзюк. Як заявив у соцмережах його адвокат Дмитро Ільченко, Мангер перебуватиме в СІЗО СБУ до 11 вересня.

Нагадаємо, що раніше Апеляційний суд Києва не задовільнив скаргу адвокатів голови облради, які намагалися оскаржити рішення того ж таки Печерського суду про зміну запобіжного заходу.

Дмитро Ільченко також заявив про новий поворот у справі. Як повідомляли ЗМІ, один з фігурантів справи Ігоря Павловського, якого підозрюють у створенні злочинного угрупування, Павло Пилипенко на прізвисько «Золотий» пішов на угоду зі слідством, через що замість 15 років арешту отримав 3 роки умовного покарання. Саме після його свідчень про погрози з боку Мангера, останного закрили в СІЗО.

За словами Ільченко, незважаючи на умовний термін, Пилипенко знову помістили в СІЗО Служби безпеки України. Також адвокат оприлюднив свідчення невідомого свідка про те, що Павло Пилипенко міг отримувати погрозу від місцевого криміналітету через ситуацію, яка відбулася у 2014-му році на блокпосту біля Каланчаку (див. нижче).

Голові Херсонської облради продовжили строк тримання під вартою в СІЗО СБУ Голові Херсонської облради продовжили строк тримання під вартою в СІЗО СБУ Голові Херсонської облради продовжили строк тримання під вартою в СІЗО СБУ Голові Херсонської облради продовжили строк тримання під вартою в СІЗО СБУ Голові Херсонської облради продовжили строк тримання під вартою в СІЗО СБУ

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close