Новини

Голову Херсонської облради знову доставили до СБУ

Сьогоднішнє засідання Печерського суду Києва, де розглядалося клопотання Офісу Генпрокурора щодо зміни запобіжного заходу Владиславу Мангеру завершилося клопотанням про відвід судді. Про це заявив адвокат Дмитро Ільченко. За його словами, причиною стали дії судді, яка відмовилася відмінити, згідно законодавства, затримання та примусовій привід до суду.

Наразі Владислав Мангер перебуває у приміщенні СБУ, куди його також доправили вчора вночі.

Його (Мангера, – ред.) обіцяли нагодувати, надати ліжко, вимкнути світло та надати медичну допомогу”, – заявив Ільченко.

Адвокат додав, що сьогодні була подана скарга до Європейського суду з прав людини щодо вчорашній дій працівників Служби безпеки України. Нагадаємо, що Владислава Мангера вчора вночі вивезли з приміщення суду до будівлі СБУ. Адвокати та сам голова облради заявив, що вночі правоохоронці не вимикали світло в кімнаті, де він перебував, та не давали харчування.

Завтра буде виноситися рішення щодо відводу судді та продовження засідання щодо зміни запобіжного заходу. Час початку засідань, поки невідомий. Як додав Дмитро Ільченко, сьогодні до розгляду клопотання Офісу Генпрокурора по суті так й не дійшло. Також він зазначив, що захист надав два томи доказів щодо невинуватості Владислава Мангера та причетність до смерті Гандзюк генерала-майора СБУ Данила Доценко та лікарів медзакладу, де перебувала померла. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close