Новини

ГПУ призначила прокурора Херсонської області

Із 16 грудня прокурором Херсонської області призначений Ігор Івченко. Про це повідомляє сайт Генеральної прокуратури України. Раніше Ігор Івченко очолював Львівську місцеву прокуратуру №3.

У його декларації за минулий рік вказані дві квартири у Львові, придбані у 2014 році, земельна ділянка, будинок та гараж. Також Івченко задекларував недобудований будинок.

Дружина прокурора володіє автомобілем “Фольксваген Поло”. Сам Івченко користується автівкою брата – “Тойота Прадо”. Дохід прокурора склав майже 560 тисяч. Дружина Марія Івченко заробила минулого року також приблизно 560 тисяч гривень. Основний дохід — підприємницька діяльність.

Вказав Ігор Івченко у декларації готівку — 196 тисяч гривень та 2 тисяч доларів. На рахунку в банку лежить майже 30 тисяч гривень. Дружина прокурора має 182 тисячі гривень та 7 тисяч доларів готівкою. Банківські заощадження складають майже 13,4 тис. грн.

Нагадаємо, що колішній очільник прокуратури області Віталій Тригубенко призначений на посаду першого заступника прокурора Херсонщини.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close