Новини

Гусєв піде з посади голови Херсонської ОДА в Міністерство оборони

Одразу декілька джерел повідомляють про перехід Юрія Гусєва з посади голови Херсонської ОДА до Міністерства оборони. За неперевіреною інформацією, місце очільника Херсонщини має зайняти Олександр Гомон. Наразі він є керівником Обухівської райадміністрації Київської області.

До 2019 року Гомон очолював Бериславський район Херсонщини. Варто зазначити, що виборці Обухівського району обирали по 94-му мажоритарному округу до Верховної Ради журналіста Олександра Дубинського.

У телеграм-каналах встигли заявити, що останній очолить виборчий штаб “Слуги народу” на Херсонщині під час місцевий виборів. Але цю інформацію не підтвердили джерела у президентській політсилі. Натомість, ймовірним очільником виборчого штабу на Херсонщині може стати директор Департаменту агропромислового розвитку може стати Олександр Паливода.

Сам же Юрій Гусєв заявив, що заяви про його перехід до Міноборони – фейк.

“Деякі телеграм-канали навмисне «розганяють» неправдиву інформацію стосовно того, що я залишаю пост голови в Херсонська обласна державна адміністрація. Це – неправда. Я продовжую працювати на своїй посаді, аби наш регіон далі розвивався і ставав найкращим в Україні. Разом із крутою та ефективною командою #ГусєвDreamTeam, в яку дуже вірю”, – пише Гусєв у соцмережах.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close