Новини

Хабар для Семенчева: відома дата суду над Антонівським селищним головою

Судове засідання по кримінальній справі відносно селищного голови Антонівки Ігоря Семенчева-молодшого відбудеться 26 листопада, повідомляє портал «Судова влада». Наразі суд викликає на допит свідків по даній справі. Варто зазначити, що засідання мало б відбутися вчора, 22 листопада. З якого причини було прийнято рішення про перенесення, невідомо.

Нагадаємо, що Ігор Семенчев проходить обвинуваченним у кримінальному провадженні за хабарництво. Розмір хабара склав 80 тисяч доларів. Дана кримінальна справа тягнеться з вересня 2013 року. За версією слідства, Семенчев вимагав цю суму від приватного підприємця за передачу земельної ділянки площею 2 гектари під будівництво автокемпінгу.

Передати хабар мав водій голови Антонівського селищної ради. Отримавши гроші, той сів в машину і поїхав. Помітивши «хвіст», посередник викинув згорток з доларами з вікна автомобіля. Правоохоронці його підібрали. Самого водія наздогнали.

Ігор Семенчев тоді покинув Україну. Офіційно він знаходився у відпустці, але на робоче місце не повернувся. Депутати селищної ради пізніше достроково припинили повноваження Семенчева. Йому заочно оголосили про підозру та подали в розшук. Знайшовся глава Антонівки 7 лютого 2014 року в Молдові, де його затримали тамтешні правоохоронці. Після екстрадиції суд прийняв рішення обрати запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з правом внесення застави. 365,4 тис. гривень внесли за Семенчева його родичі.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close