Новини

Херсон може отримати 5 млн євро кредиту від НЕФКО

На розгляд чергового засідання сесії Херсонської міської виноситься питання про надання дозволу на отримання кредиту від північної екологічної фінансової компанії (НЕФКО). Наше місто може отримати 5 млн євро від міжнародної організації НЕФКО на проведення енергоефективних заходів. Відповідний проект рішення опубліковано на офіційному сайті Херсонської міськради. 

Згідно з документом, Херсон окрім кредиту може отримати й 1,3 млн євро грантових коштів від партнерів НЕФКО. Також для того, аби отримати “добро” на реалізацію кредитного проекту, місто має вкласти у впровадження енергоефективних заходів 1 млн євро. Тож загалом наше місто може витратити на енергоефективність 7,3 млн євро. Погасити 5 млн євро кредиту Херсон має протягом 9 років. Відсоткова ставка – 5,85% річних. 

Найбільшу частину цих коштів планують витратити на термомодернізацію КНП “Херсонська міська лікарня ім. О. С. Лучанського” – 4,6 млн євро. За ці кошти планують зробити 80% лікарні енергоощадною. За словами співробітників НЕФКО, це дасть змогу зекономити 46% на оплаті комунальних послуг. Тож витрачені кошти відіб’ються за 10,5 років. 

Ще 2,7 млн євро планується направити на заміну старих лампочок в світильниках. Згідно з проектом, їм на заміну прийдуть сучасні та енергоощадні LED-лампочки. Також передбачається встановлення сучасних пунктів керування освітленням з дистанційним керуванням. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close