Новини

“Херсонці мають побачити кінцевий результат якнайшвидше”, – Шмигаль про мостоперехід

Очільник Уряду Денис Шмигаль оглянув будівництво херсонського мостопереходу, про що написав у своєму телеграм-каналі. За його словами, наразі Кабмін та депутати Верховної ради працюють над пошуком додаткових інструментів фінансування робіт на об’єкті.

“Президент поставив чітке завдання — здати першу чергу до середини наступного року. Зараз ми разом із народними депутатами працюємо над пошуком додаткових інструментів фінансування цього шляхопроводу. Дорожні об’єкти є фундаментальною частиною програми «Велике будівництво». І херсонці мають побачити кінцевий результат якнайшвидше”, – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, що першу чергу мостопереходу мають відкрити до початку травня наступного року. Таке доручення очільнику області дав Президент України Володимир Зеленський під час останнього візиту на Херсонщині.

Також Верховна Рада внесла зміни до бюджету, де запланувала 300 млн гривень субвенції для обласного бюджету на продовження робіт на мостопереході. Однак питання будівництва скандального об’єкту залишається під загрозою через небажання депутатів Херсонської міськради передати земельні ділянки під шляхопроводом в державну власність. Саме такі умови необхідні для включення мостопереходу в програму “Велике будівництво”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також

Close
Back to top button
Close
Close