Новини

Херсонці можуть відвідати музей онлайн

Херсонці можуть відвідати музей онлайн 

 

Херсонський обласний художній музей ім. Олексія Шовкуненка слідом за багатьма світовими музеями перейшов працювати в онлайн-режим. Тепер херсонці можуть ознайомитися з експонатами, що розміщують у музеї в Інтернеті на офіційному сайті або у соціальних мережах.

“Зокрема, у соціальних мережах музейні працівники інформують про ті виставки, які на даний момент перенесені у зв’язку із карантином. Це, перш за все, виставка «Багатоликий Ізраїль». Музей отримав великий дар від Об’єднання професійних художників Ізраїлю – 39 робіт. І саме 25-го березня мало відбутись відкриття виставки, але, на жаль, на сьогодні музей може її презентувати тільки в Інтернеті”, – повідомили у прес-службі Херсонської облради.

Також 3-го квітня мала б відкритись виставка робіт дітей з порушенням аутичного спектру «Країна кольорових пазлів». Її теж перенесено до завершення карантину, але вже сьогодні на сторінках музею можна познайомитись з творчістю цих неймовірно талановитих дітей. Переноситься на більш пізній час і виставка Ольги Бринцевої, яка була запланована на 22-ге квітня.

Окрім інформації про заплановані виставки, музейні працівники відкривають для читачів сторінок нові експонати із музейної колекції, яка налічує більше 12 тисяч унікальних екземплярів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close