Новини

Херсонці отримали квитанції за газ: як платити

Херсонці вже почали отримувати перші листи від акціонерного товариства “Херсонгаз”. Адже у зв’язку із прийняттям НКРЕКП постанови № 2080 від 07.10.2019 року тепер українці сплачуватимуть не лише за споживання, а й розподіл топлива. 

“Квитанції надсилають, а ось що робити з ними далі ніхто нічого не повідомляє. Потім ще як нарахують заборгованість”,- обурюються споживачі. 

Херсонці отримали квитанції за газ: як платити

Виходить, що за отримання послуги споживачі мають перерахувати певну суму грошей акціонерному товариству “Херсонгаз”, а за використання – ТОВ “Херсонрегіонгаз” як це робили раніше.

 

 

Сума за розподіл вираховуватиметься за такою формулою: Вартість з ПДВ = (Тариф без ПДВ x Величина річної замовленої потужності / 12) x 1.2 (ПДВ) = (0,82 x обсяг спожитого газу за період з 01.10.2018 по 30.09.2019, м.куб/ 12) x 1.2 = отримується сума, яку ви маєте сплатити.

Як повідомляє прес-служба “Херсонгаз”, на період з 1 січня до 30 червня включно вартість тарифу складає 0,82 гривень за 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ). А вже з 1 липня діятиме інший – у розмірі 1,05 гривень за 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ).

Попри те, що квитанції вже надійшли, працівники фірми просять споживачів не поспішати з оплатою, адже ведуться перемовини з представниками банків. Це дозволить сплачувати послуги за допомогою смартфонів. 

Якщо ж ви вже перерахували кошти, то поточніть інформацію про їх надходження у працівників “Херсонгаз” після 10 лютого.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close