Новини

Херсонці виступили проти закриття ранкового шоу на телеканалі «UA:Херсон»

Херсонці виступають проти закриття ранкового шоу на телеканалі «UA:Херсон», який більш відомий під назвою «Скіфія». Про можливі кроки від керівництва «Суспільного телебачення», яке фінансується з державного бюджету повідомляє «Детектор.Медіа».

«У жовтні, під час пресконференції Зураб Аласанія сказав, що у філій швидше за все заберуть ранкові програми і перенесуть їх в одне місто. Хоча в НСТУ зазначили, що про повне закриття програми ранкового мовлення взагалі не йдеться, ми вже спостерігаємо певні кроки щодо реалізації цього наміру і відповідну реакцію у філіях», – повідомляє «Детектор.Медіа».

У соцмережах херсонці висловлюють обурення щодо можливого закриття ранкового шоу в місцевій філії «Суспільного». Вони кажуть, що «Ранок на Скіфії» є одним з небагатьох програм, які виходять у прямому ефірі, де працюють професіональні ведучі та запрошуються цікаві гості для містян.

«Завдяки Ранку на Суспільному про мене як поетку дізналися у Херсоні. А я саме з ефіру дізналася про курс медіаграмотність, який успішно пройшла. Часто вмикаю ранкову передачу, аби почути про “своїх” – тих, хто змінює хід історії в місті, робить його кращим, мистецьким, наповненим. Сюжети залишаються в теці, потім я ділюся з друзями новинами. Коли ти знаєш, чим живе твоє місто, відчуваєш себе його частиною», – пише поетеса та вчителька молодших класів Вікторія Концева.

Наразі під опитуванням від «Детектор.Медіа» більше 200 коментарів людей з різних міст, де мовить «Суспільне». Доєднатися до обговорення можна за посиланням.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close