Новини

Херсонці знову зустрінуть концерт Олега Винника акцією протесту

Сьогоднішній концерт Олега Винника у Херсоні зустрінуть акцією протестами. Причина — участь минулого року співака у російському проекті «#ВСЕММИР». Крім нього, у флешмобі взяли участь артисти країни-агресора, що підтримують політику Путіна і анексію Криму.

«Якщо бути конкретно відкритим, за Крим не загинув жоден солдат. Що дорожче — Крим або Донбас, чи Україна? Чому ми ділимо, чому ставимо акценти на якісь речі? Я не вважаю, що Крим забрали і він дорожче, ніж життя, долі наших людей, українців, співвітчизників. Десятки тисяч людей загинули … В незрозумілій для мене війні, яка називається АТО. І кінця поки цьому немає», – розповів в ролику Винник.

 

У прес-службі співака заявили, що його участь в російському ролику було направлено на підтримку «міжнародного проекту», який був запущений в Міжнародний день миру, і рішення артиста чи не суперечить його життєвої позиції. Однак такі пояснення Виннику не допомогли відхреститися від шлейфа проекту РФ. Сайт «Миротворець» вніс співака в свою базу.

«Центр “Миротворець” просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень», – зазначено на сайті.

Херсонці знову зустрінуть концерт Олега Винника акцією протесту

Зазначимо, що Винник вже виступав у Херсоні 26 та 27 жовтня 2019 року. Тоді співака також зустріли протестом. Директор Винника пообіцяв херсонцям, що вони направлять судовий позов проти тих, хто втягнув їх на участь у цій акції. Проте, далі слів діло не пішло.

Тому й цього разу концерт Винника херсонці зустрінуть акцією протесту. У соціальній мережі фейсбук голова “Херсонської самооборони” Інна Усачова анонсувала, що активісти зберуться 23-го лютого о 18:30 поблизу ККЗ “Ювілейний”, де власне й проходитиме концерт співака.

“Кілька місяців тому, виступаючи у Херсоні 26 та 27 жовтня, директор Олега Винника запевнив, що то все відео сфабриковано. Що вони думали, що за мир і зірки світового рівня, а не тільки росіяни. І що буде судовий позов до тих, хто втягнув у підтримку тих, хто вбиває українців. Але наразі можна констатувати, що все те брехні. Ролик можна переглянути, судового позову немає”, – написала у соціальній мережі Усачова.

Додамо, що вартість квитків на концерт Винника у Херсоні коливається від 400 до 1600 гривень. За даними концертного агентства, в продажу залишилися лише декілька квитків.

Херсонці знову зустрінуть концерт Олега Винника акцією протесту

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close