Новини

Херсонців запрошують долучитися до онлайн-школи волонтерів

Сьогодні волонтери займають важливу щабель у розвитку та підтримці українського народу.  Саме вони збирають кошти на лікування хворим діткам, доставляють гуманітарну допомогу потребуючим сім’ям та відвідують військовослужбовців. Крім цього вони намагаються дбати про благоустрій міста та відстоювати важливі громадські питання.

До благодійності залучають і підлітків. Аби бажаючих допомагати стало більше, громадська організація “А що зробив ти?” запрошує на навчання громадських активістів та волонтерів. 

Під час начання вас інформуватимуть відразу декілька спікерів, задля повноти отриманих знань. Наприклад, спеціалістка з безоплатної правової допомоги Олена Іпатенко розповість про законодавчі норми соціальної роботи, а саме: за права дітей, батьків та обов’язки волонтерів. 

Спеціалістка ювенальної пробації Олена Гарькава інформуватиме про напрямки волонтерської діяльності пов’язані з пробацією. А директорка Олешківського ЦСССДМ Жанна Кавун розповість про поняття соціальної роботи та особливості роботи волонтерів. 

Не обійдеться і без теми домашнього насильства. Керівниця притулку для жінок Наталя Краска розповість про жорстоке поводження з жінками та дітьми, а також,  як виявити, реагувати та допомогти постраждалим. 

Так як Херсон знаходиться в “помаранчевій зоні” через поширення Covid-19, навчання відбудеться в онлайн-форматі. Початок о 10:00 годині ранку. На кожного спікера виділяється по 40 хвилин, з 20-ти хвилиним перепочинком.

Заповнити форму для участі можна за посиланням. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close