Новини

Херсонець вкорте просить власника одного кафе не знищувати багаторічне дерево

Чому херсонці завжди бачать більше порушень в плані благоустрою, ніж інспекція міськради, працівники якої отримують зарплату за те, щоб у місті було все до ладу?
Один з останніх прикладів. Херсонець Олександр Сидоренко вже неодноразово звернув увагу власників одного з кафе, що вони знищують багаторічний платан. Але ті ніяк не реагують.
“Інколи бажання зробити зону відпочинку зручною та красивою має нотку негативу. Такий приклад, на жаль, помітив у херсонській кав’ярні. Без перебільшення, заклад користується заслуженою популярністю серед відвідувачів. Однак деякі дизайнерські рішення дуже розчаровують. Задля розміщення столику та освітлення було понівечено дерево, якому не одне десятиліття. Я вже звертався до власника з проханням знайти вихід і по-іншому розмістити обладнання, щоб не завдавати шкоду дереву. На жаль, з того часу нічого не змінилося. Звертаюся ще раз. Маю надію, що ситуація буде виправлена, щоб не довелося звертатися до екологічної інспекції”, – написав містянин та оприлюднив відповідне фото.
На жаль, підприємці, якщо б їхня воля, знищили б всі дерева в місті заради своїх парковок та літніх кафе…

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close