Новини

«Херсонелектротранс» заявляє про зношенність опор та контактних мереж

«Херсонелектротранс» у звіті за 2019 рік заявляє про зношенність опор та контактних мереж. Як вказано у проекті решення, який оприлюднено на сайті міськради, з 3193 електричних опор 600 знаходять знаходяться в аварійному стані та потребують заміни. Найбільше таких по проспекту Ушакова.

«З 97,2 км загальної довжини контактної мережі 80 км знаходиться в незадовільному технічному стані та потребує значних капіталовкладень для проведення відновлювальних робіт. Загальна зношеність мережі станом на 01.01.2020 становить 90,3 %», – вказано у документі.

Капітального ремонту та модернізації потребують й тягові підстанції. Водночас, «Херсонелектротранс» заявляє про успіхи — ремонти приміщень, придбання «Богданів» коштом бюджета.

Минулого року комунальне підприємство придбало 2 тролейбуси «Шкода» 1993 року за власні кошти — майже 2 млн гривень. Однак, чи не правільніше було вкладати гроші в ремонти мереж та заміну опор, поступово зменшуючи ризик зупинки електротранспорту взагалі. Але «Херсонелектротранс» та міська влада чекає кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, частину якого направлять на ремонти мереж. Щоправда, йде час, а кошти ЄБРР перераховувати не поспішає.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close