Новини

Херсонка закликає зібрати кошти на друк дитячої книги

Скільки добрих справ роблять щодня херсонці – не перерахувати. Одні жертвують краплину крові, збирають подарунки для воїнів. Інші – відвідує дитячі будинки та проводять пізнавальні лекції.

До кола добродіїв закликає приєднатися й херсонка Ірина Немова. Нещодавно дівчина написала книгу “Мишеня Тім і вміння чекати” та видала 100 примірників. Усі вони швидко розійшлися по рукам, адже книга навчає доброму. Те, чого так не вистачає кожному з нас. 

“Діткам так сильно сподобався мишеня і його історія, що книгу стали передавати з рук в руки. І я дуже хочу надрукувати 150 примірників своєї книги, щоб малюки, які на жаль змушені жити в дитячих будинках України, читали красиву і приголомшливо корисну казку. Я хочу, щоб навчання простим людським цінностям було через класну літературу, гарні мої ілюстрації, мелодійні слова тексту. Книга дарує любов, доброту, родинне тепло, турботу і впевненість в себе.Кожна дитина має право на любов”,- каже Ірина. 

Для реалізації необхідна значна сума. Тому дівчина створила проект на міжнародній платформі “Airfunding”. Там вона розповіла свою історію та про бажання допомогти. Сьогодні з потрібних 1500$ зібрано лише 63$. 

Зазначимо, допомогти можна не лише коштами, а й звичайним репостом у соціальній мережі. Проект Ірини активний ще 69 днів, тож давайте допоможемо разом. 

Репост або кілька гривень дорівнює щира посмішка дитини.  

 

 

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close