Новини

Херсонська чиновниця намагається захопити управління транспорту міськради

Одіозна чиновниця Наталя Молнар знову намагається позбавити посади начальницю управління транспорту міськради Марину Віркун. На цей раз вона використовує для провокацій активістів організації «Національний корпус», яка неодноразово була помічена в подібних діях. Зокрема, участики «Нацкорпусу» сприяли рейдерському захопленню КП «Міське дорожнє управління» в інтересах згаданої Наталі Молнар.

У соцмережах зʼявилася письмова заява на імʼя очільника Херсона Володимира Миколаєнко з вимогою звільнити Марину Віркун. Зокрема, «Нацкорпус» заявляє, що начальниця управління транспорту отримує кошти від незаконної діяльності парковки по вулиці Бурзи, 4.

«Зі слів охоронця, кошти він особисто передає Віркун М. Збитки від даної незаконної діяльності для бюджета м. Херсона складають більше ніж 500 тис. гривень», – йдеться у тексті заяви.

Цікаво, що жодного доказу надано не було. У телеграм-каналі «Політика.Ks» зазначили, що в разі звільнення Віркун з посади очільниці управління, парковку по вулиці Бурзи передадуть під контроль «Нацкорпусу».

Сьогодні активісти «Національного корпусу» влаштували чергову провокацію в будівлі управління транспорту. Вони закидали кабінет та саму Марину Віркун роздрукованими купюрами з її зображенням. Самі ж претензії «Нацкорпус» так і не зміг сформувати. Марина Віркун заявила, що по заяві активістів щодо парковки наразі проводиться перевірка.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close